Dlaczego My

W chwili obecnej, obszar kadrowo-płacowy, a szczególnie "payroll", staje się coraz bardziej istotny w funkcjonowaniu firm.

Zewnętrzna administracja kadr i płac jest cenionym  rozwiązaniem, które uwalnia pracodawcę od  potrzeby tworzenia bądź rozbudowywania działu kadrowo-płacowego, wyposażenia w profesjonalny sprzęt oraz oprogramowanie.

W sposób znaczący obniża koszty zatrudnienia i zapewnia właściwe  prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz prawidłowe rozliczenia z Urzędami Skarbowymi i ZUS-em.

Ponadto, zapewnia poufność wynagrodzeń i odciąża w podążaniu za zmianami przepisów w tej dziedzinie. Częste zmiany w zakresie przepisów prawa pracy, podatków dochodowych od osób fizycznych oraz systemu  ubezpieczeń społecznych wymagają stałego i systematycznego śledzenia przepisów,  jak również  uaktualniania programów naliczających wynagrodzenia. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×