O firmie

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w skrócie zwane „payroll”, polegające na całkowitym lub częściowym przejęciu od Klienta zagadnień związanych z naliczaniem płac i prowadzeniem kadr.
Tworzymy zespół specjalistów, posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym, zapewniający prawidłowe prowadzenie dokumentacji i wszelkich działań z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa, w tym  przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Służymy również pomocą w zakresie doradztwa kadrowego. Każdy projekt jest realizowany indywidualnie i uwzględnia potrzeby oraz specyfikę firmy. Zgodnie z życzeniem Klienta nasz usługa może obejmować całościowe administrowanie płacami i kadrami lub administrowanie jednego z tych obszarów, a nawet jego części. Zapewniamy stały  kontakt i wsparcie dla Klienta w związku z naszymi usługami.

Nasza firma jest ubezpieczona z tytułu odpowiedzialności cywilnej, co oznacza, że ponosimy pełną odpowiedzialność materialną za ewentualne uchybienia i błędy w świadczeniu usług kadrowo-płacowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×